БАТЬКІВСЬКА СТОРІНКА

                    Для зарахування дитини в КЗДО            "Барвінок"необхідні наступні  документи:

  • Довідка від сімейного лікаря;
  • копія довідки про щеплення;
  • копія свідоцтва про народження;
  • заява батьків або осіб,які їх замінюють;
  • при наявності пільг-документи,що їх підтверджують.


Зібрати малюка в дитячий садок – справа не дуже швидка, адже потрібно купити масу речей. 



Одяг для дитячого садку

Зручний натуральний одяг згідно сезону обов'язково згодиться. 
У садку малюк вчитиметься самостійності, тому весь одяг повинен легко зніматися і одягатися.Змінний комплект одягу. Дитина може спітніти після сну або прогулянки, облитися або забруднитися під час обіду, тому необхідно мати в шафці змінний одяг на такий випадок.Піжама. На денний сон дітки переодягаються.
Головний убор згідно з погодою на прогулянку: влітку – це панамка, кепка, в холодну пору року – шапка. Діти обов'язково повинні гуляти в головному уборі.

Взуття для дитячого садка
Змінне взуття: Сандалі, босоніжки або тапочки повинні легко одягатися. Краще вибирати взуття на липучках або взагалі без застібок. Пам'ятайте,що  взуття не повинне спадати при ходьбі.Чешки-на зарядку, гімнастику та різні дитячі свята . Підписати всі індивідуальні речі, щоб не було плутанини й сюрпризів. Діти можуть випадково або навмисне переплутати одяг і взуття. На бірочках одягу краще написати чорним маркером ім'я та першу літеру прізвища, можна також приготувати, зробити на замовлення і пришити іменні ярлички-мітки з вишитим ім'ям. Врахуйте, що дітки читати не вміють, якщо ваш малюк плутається в своїх речах, тоді має сенс пришити на всі речі улюбленого казкового героя, наприклад, людину-павука, тачку або принцесу.У кожного малюка має бути свій рушник для витирання рук і личка. Частіше кожен приносить свій  комплект однакових, але тоді встає питання, як їх підписати, щоб діти не плутали).Паперові/вологі серветки або носові хустинки для видування носика і т.п Дівчаткам в шафку необхідно покласти гребінець, гумки на волосся і шпильки.Пакет для брудної білизни, щоб туди складати всі забруднені за день речі.

Для малювання: альбом, розмальовки, олівці, фломастери, фарби, пензлики, стаканчик для води.Для аплікацій: кольоровий папір, картон, ножиці, клей.Для письма і математики: зошити, ручки, рахункові палички.Для ліплення: пластилін, килимок.


ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ДИТЯЧОМУ САДКУ:

10 золотих правил:

- Завжди вітатися з вихователем, працівниками дитячого садка та дітьми;
- слухати вихователя, не плакати, не пустувати;
- не ламати іграшки, не рвати книги, берегти все;
- не йти з дитячого садка без дозволу;
- сперечатися треба чесно, принципово, не ображаючи один одного, не допускати переходу суперечки у сварку;
- не звертати уваги на тих, хто хоче образити, дражнити, просто потрібно відійти від них;
- не ображати нікого, не дражнити;
- розв'язувати проблеми за допомгою слів, а не кулаків;
- поступатися, шукати вихід із складних ситуацій;
- уміти миритися, не сваритися.

Для мовленнєвому етикету:

- говорити чітко і спокійно, стежити за силою звуку, ніколи не підвищувати голосу, не кричати;
- вживати чарівні слова у зверненні до дорослих людей та суспільстві;
- до дорослого звератися на "Ви";
- ніколи не вживати нецензурних, брутальних слів, адже це не прикрашає людину, а навпаки - принижує її інтелект.

6  золотих правил спілкування:

- дотримуватися правил хорошого тону під час спілкування;
- посміхатися, дивитися людині в очі, коли вітаєшся і розмовляєш з нею. Це свідчить про щирість і чесність, якщо хочеш, щоб до тебе добре ставилися, будь і ти добрим до інших;
- ніколи не перебивати розмову людей, а дочекатися, коли розмову закінчать; коли розмовляють дорослі, не слід втручатися в їхню розмову і щось додавати, заперечувати чи стверджувати, коли тебе не питають;
- завжди говорити правду, бо брехня не робить людині честі. У народі кажуть: "Шила в мішку не сховаєш";
- просити вибачення тоді, коли щось зробив ненароком або справді хочеш виправитися, розуміючи свою провину;
- вчіть дитину шанувати старших. Пам'ятайте! Як ви ставитеся до своїх батьків, так і ваші діти ставитимуться до вас.



Перший раз в дитячий садок!

Канцелярські товари:

Рекомендації для батьків

Щоб запобігти порушенню емоційного стану дитини, яким часто супроводжується адаптація, усвідомте, що Ваше власне хвилювання передається дитині, тому заздалегідь познайомтесь з вихователями та особливостями організації життя в групах.·Купуйте одяг, який дитина зможе одягнути або зняти самостійно (штани з еластичним поясом, сорочки з великими ґудзиками светри з широким коміром).· Найважливіше – це підготувати дитину до спілкування з іншими дітьми й дорослими. У цьому Вам допоможуть рідні й близькі, які можуть доглядати певний час за вашою дитиною, коли Ви не надовго відлучаєтеся. Вона в майбутньому легко зможе переносити розлуку з Вами.· Дайте дитині позитивну перспективу: розкажіть, що в дитсадку багато іграшок, діток і їм там дуже добре, цікаво весело.· Якнайчастіше відвідуйте парки, дитячі майданчики, привчайте до гри в пісочницях, ходіть на дні народження друзів, новорічні свята, де є її однолітки. Підпорядкуйте домашній режим до режиму дитячого садку, особливо додержуйтеся часу вкладання до сну і періодів харчування. Навчіть дитину елементарних навичок самообслуговування. Потурбуйтесь про нервову систему дитину. В перші дні перебування не залишайте малюка на цілий день у дитсадку. Повідомте вихователів про звички та вподобання Вашого малюка, про особливості здоров’я, поведінки, харчування.Поговоріть з дитиною про можливі труднощі, до кого вона може звернутися по допомогу. Наприклад: «Якщо ти захочеш пити, підійди до вихователя і скажи «Я хочу пити» і вихователька наллє тобі води» і т.д.Розробіть разом з дитиною нескладну систему прощальних знаків уваги і їй буде простіше відпустити Вас. Пограйте з дитиною та з домашніми іграшками в дитячий садок, розподіліть ролі дітей, вихователів. Нехай іграшка знайде собі друзів і через неї спробуйте вирішити проблеми, що виникають у дитини, оцінійте гру на позитивні результати.Тримайте тісний зв'язок з персоналом групи, і будьте певні, що працівники зуміють прийняти і зрозуміти Вашу дитину, і по материнські дбатимуть про неї.Якщо раптом через місяць Ваша дитина ще не звикла до дитячого садку, перевірте список рекомендацій і спробуйте виконати ті рекомендації, про які Ви забули. Пам’ятайте, що на звикання дитини до дитячого садку може знадобитися до півроку. Краще, якщо на цей період у родини буде можливість підлаштуватися до особливостей адаптації свого маля. харчування.Навчіть дитину елементарних навичок самообслуговування.Потурбуйтесь про нервову систему дитину. В перші дні перебування не залишайте малюка на цілий день у дитсадку. і т.д. Бережіть психіку дітей.   



Шановні батьки вихованців КЗДО

«БАРВІНОК"

Всі працівники нашого дошкільного закладу дуже скучили за своїми маленькими «квіточками», але безпека і здоров’я дітей та працівників – головний пріоритет. Поки чекаємо на зустріч. Під час карантину у нас була змога провести ремонтні роботи , а саме пофарбували підлогу в коридорі,групі,побілили підсобне приміщення,кладовку.

Зараз

 (проводимо дезінфекцію, генеральні прибирання, комплектацію миючими засобами та засобами індивідуального захисту), звертаємось до батьків з проханням: більш детально, та доступно розповісти дітям про коронавірус: перейти за посиланням та разом подивитись мультики (серія коротких мультфільмів про правила особистої гігієни, зокрема про миття рук, умивання, миття посуду тощо) 

На вході до нашого дитячого садка буде облаштовано місце для обробки рук спиртовмісним антисептиком, тож не забувайте нагадувати діткам про важливість дезінфекції рук. Вашій дитині в ігровій формі буде проведено температурний скринінг (вимірювання температури безконтактним термометром). Покажіть дітям його зображення .








Коментарі